Львівські митники встановили рекорд

02.07.2017 13:00   Джерело: dailylviv.com
Опубліковано : Тарас Жак

Львівська митниця перерахувала до державного бюджету рекордну за всю її історію суму платежів – 1218,6 млн. гривень, - пише dailylviv.com.

У прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову»: «У червні 2017 року Львівська митниця завдяки створенню сприятливих умов для роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності й збільшення товарообігу через митний кордон України перерахувала до державного бюджету України рекордну за всю історію митниці суму митних платежів – 1218,6 млн. гривень. При цьому забезпечила позитивну динаміку росту надходжень митних платежів до червня минулого року в 1,7 рази, або ж на майже 500 мільйонів гривень – на мільйонів гривень більше, ніж у травні цього року». «Перевиконання доведеного індикативного показника доходів загального фонду державного бюджету України  у сумі 818 мільйонів гривень становить 400,6 млн. гривень. Це дозволить залучити на поточний ремонт доріг загального користування Львівщини близько 180 мільйонів гривень. Загалом упродовж 2017 року Львівська митниця ДФС перерахувала до Держбюджету податків та зборів у сумі 6,2 млрд. гривень», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: dailylviv.com