Головного лікаря спіймали у власному кабінеті, при отриманні півтисячі американських доларів неправомірної вигоди, – пише 032.
За інформацією відділу комунікації поліції Львівської області, медик вимагав хабара за працевлаштування медсестри.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
Окрім цього, у кабінеті корупціонера виявили ще 300 доларів і 7600 гривень.
За фактом одержавння службовою особою неправомірної вигоди (ч.1 ст. 368 ККУ) склали обвинувальний акт, який скерували до суду.
Відтак, працівнику лікарні загрожує до чотирьох років ув’язнення.