Зі Льова будуватимуть платну магістраль до Краківця

29.07.2017 09:00   Джерело: Справжня варта
Опубліковано : Тарас Жак

Про це заявив міністр інфраструктури  України пан Володимир Омелян: " Як ми передбачаємо, основними стануть платні магістралі Львів-Краковець та Київ-Умань, які стануть складовою автобану Go Highway, який з'єднує Гданськ з Одесою. Проте хочеться нагадати, що платні магістралі будуватимуться разом зі стандартними безкоштовними. Так українці зможуть вибирати між короткими та швидкісними трасами, за які треба платити, та безкоштовними, але довшими та швидкісно обмеженими", - пише Справжня варта.

Будівництво платних автобанів запланована на 2019 рік та повінстю залежить від об'єму економічного зростання.

"Якщо ріст ВВП дійде до 15% за рік, то почнеться ріст бізнесу, а отже попиту на швидкісні магітсралі - бути", -додав пан Омелян. 

Додамо, перша концесійна траса на Львівщині з'єднуватиме столицю Галичини з пунктом пропуску на українсько-польському кордоні "Краковець-Корчова". Перевагою траси є вища дозволена максимальна швидкість, а ткож коротша відстань, адже дорога навідміну від стандартної, оминає населені пункти Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львівську північну об'їзну.

Нагадаємо, на даний момент в Україні відсутні платні автобани. За законом їх будівництво можливе лише при наявності безкоштовних аналогів з ідентичним маршрутом.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Справжня варта