У Карпатах сіроманці загризли двох оленів, а за зиму - 34

01.08.2017 23:00   Джерело: Експрес
Опубліковано : Тарас Жак

Загиблих тварин знайшли днями на території Національного парку "Сколівські Бескиди", - пише Експрес  

Тушки самців оленів благородних, які виявили на території Бутивлянського лісництва, були вже наполовину з'їденими. Працівники парку кажуть, що цього року вовки дуже активізувалися.  

"Ці хижаки завжди нападали на оленів, але у минулі роки це траплялося десь-колись, а цього місяця ми зафіксували вже два такі випадки, - розповідає Володимир Піщальник, провідний інженер з охорони тваринного світу НПП "Сколівські Бескиди". - Це свідчить про велику чисельність популяції вовків. Лише на території нашого парку живе 13 хижаків, але це не означає, що тварин убили саме вони. У пошуках здобичі вовки можуть мігрувати й з інших країв".  

Працівники парку кажуть, що збільшення кількості вовків погано впливає на популяцію ратичних тварин. Нині на території парку живе понад 450 оленів. Але кількість загиблих, особливо, якщо врахувати зимовий період, вражає. Тоді вовки з'їли  34 оленів, 3 козуль і 5 кабанів.  

Юлія СКОРИК


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Експрес