Новий «Електрон» загорівся у центрі Львова, – пише Магнолія-ТВ.
Він якраз рухався по вулиці Івана Франка, аж раптом, обірвався струмоприймач. Той впав на бокове скло і розбив його. А потім, з невідомих причин, щось почало диміти і горіти під трамваєм.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Водій транспорту зреагував оперативно, пожежу загасив вогнегасником, який був у салоні.