Суд не дозволив львівській мерії розірвати договір з приватним перевізником

06.08.2017 12:00   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Тарас Жак

Суд визнав незаконним лист управління транспорту Львівської міськради про розірвання договору з приватним автобусним перевізником АТП-14630 і дозволив перевізнику й надалі працювати на його маршрутах. Відповідне рішення Господарського суду Львівської області оприлюднене в реєстрі судових рішень, - пише zaxid.net.

Як зазначається в рішенні суду, приватний перевізник АТП-14630 звернувся до суду з проханням визнати недійсним лист управління транспорту ЛМР про дострокове розірвання з ним укладеного лише в квітні 2017 року договору на перевезення на 10 автобусних маршрутах.

У своєму листі управління транспорту мотивувало розірвання договору тим, що перевізник неодноразово порушив умови договору. Однак на судове засідання представник мерії не з’явився.

Лист про розірвання договору, який суд визнав незаконним (фото Святослава Товстиги)

Розглянувши справу за присутності лише представника перевізника, суд вирішив визнати недійним лист управління транспорту про розірвання договору та дозволив АТП-14630 і надалі працювати на спірних маршрутах №15, 19, 21, 23, 26, 31, 36, 38, 42, 44.

Суд мотивував своє рішення тим, що в листі про розірвання договору не вказані маршрути, на яких перевізник погано працював.

«Відповідач повідомив перевізника про розірвання в односторонньому порядку договору з мотивів систематичного не виділення планової кількості транспортних засобів на міські автобусні маршрути. При цьому , відповідачем не зазначено маршрутів, на яких не виділялись автобуси, рейсів, які, на його думку, не були виконані, не зазначає дат, коли такі порушення умов договору зі сторони перевізника мали місце», – мовиться в рішенні суду.

Зазначимо, що в листі дійсно не вказані маршрути, через які у мерії виникли зауваження до роботи перевізника, хоча в коментарі ZAXID.NET тодішній в.о. начальника управління транспорту Ігор Собенко заявляв, що причиною розірвання договору стало те, що до управління постійно надходять скарги на незадовільну роботу маршрутів №26 та 38.

Крім того, суд стягнув з управління транспорту 1,6 тис. грн судового збору на користь АТП-14630.

Нагадаємо, управління транспорту у квітні 2017 року після конкурсу перевізників уклало трирічні договори з компаніями АТП-14630 і «Міра і К». Проте в липні управління транспорту надіслало обом перевізникам листи про дострокове розірвання договорів, мотивуючи свої дії тим, що перевізники погано обслуговують маршрути і випускають на них недостатню кількість транспорту. За даними GPS, на деяких маршрутах цих перевізників справді курсує значно менше автобусів, ніж передбачено договорами.

«Міра і К» звернулась до суду з аналогічним позовом, проте результати його розгляду поки не оприлюднені.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net