Декілька днів тому Львівський драматичний театр імені Лесі Українки підписав угоду про ремонт театру будівлі та фасаду.
Про це інформує видання «Наша гроші. Львів», – пишуть «Львівські».
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Ремонтні роботи вартістю 10,5 мільйонів гривень буде проводити ТОВ «Дельтабуд». Про це інформують у систему публічних закупівель «Prozorro».
Стану приміщення театру зараз дуже поганий. Минулого року у негоду тут, навіть, довелось відміняти вистави через те, що дах протікав. За умовами договору, у приміщенні мають замінити вікга двері, зняти та замінити покриття, провести реставрацію фасаду, залишивши незмінним оздоблення.
У торгах також брало участь інше підприємство «Центр комплекс», яке пропонувало виконати роботи дешевше. Проте підприємство не надало кошторис, через що угоду отримало ТОВ «Дельтабуд».