Садовий: «Російська мова у Львові дуже популярна, а Фрідман розумний» (Відео)

Мер Львова вважає, що російська мова у Львові дуже популярна.

25.09.2017 13:30   Джерело: Вголос
Опубліковано : Патрік Скеля

Про це у інтерв’ю російській студії «Deutsche Welle», спілкуючись російською мовою, заявив Андрій Садовий. Зокрема мер Львова пояснив, що Україна зможе співпрацювати з Росією, якщо там зміниться влада, пише - Вголос.

Читайте також

У Садового «наїхали» на громадських активістів
«Не забувайте, що я мер Львова»: Садовий зробив гучну заяву про Саакашвілі. Оце так сказанув!

«Росія є і була і сусідом України. І ми готові співпрацювати з демократичною владою Росії», - пояснив Садовий.

Окрім того львівський градоначальник наголосив, що у Львові російська мова є популярною, оскільки «Львів дуже відкритий». Також Садовий зазначив, що щороку зустрічається з російським олігархом Міхаїлом Фрідманом, бо вважає його «дуже розумним».

«Львів дуже відкритий. І російська мова тут популярна, бо зі Сходу України приїжджає багато туристів, з Росії багато приїжджає тих, хто не боїться. Ваш же громадянин Фрідман щороку приїжджає на прекрасний джаз», - сказав Садовий

«Ми з Фрідманом спілкуємось, коли він приїжджає до Львова. Він дуже розумний, мені цікава його думка і розуміння Росії та світу. Треба ж черпати інформацію», - пояснив мер Львова.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вголос