Представники Посольства Японії відвідали полігон твердих побутових відходів у Грибовичах

Японцям показали сміття Садового

30.09.2017 08:30   Джерело: Депо.Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник зустрівся з представниками Посольства Японії в Україні Ацуші Вакуі та Юрі Іто, пише - Депо.Львів.

Читайте також

У Садового «наїхали» на громадських активістів
«Не забувайте, що я мер Львова»: Садовий зробив гучну заяву про Саакашвілі. Оце так сказанув!
Сьогодні вночі знову горіло Грибовицьке сміттєзвалище

Під час зустрічі сторони обмінялись думками щодо результатів навчання представників Львівської обласної державної адміністрації в Центрі JICA (навчальні курсі відбувались у межах проекту JICA "Українсько-японський центр", що відбувався у травні цього року). Також, Руслан Гречаник ознайомив іноземних гостей із сучасним станом поводження з відходами у м. Львові та Львівській області.

Представники Посольства Японії спільно з начальником відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами департаменту екології Львівської облдержадміністрації Назарієм Сорокою відвідали полігон твердих побутових відходів у Грибовичах. Під час обстеження представників Посольства Японії ознайомили з проблемою, яка виникла з відходами у м. Львові та обговорили перспективи подальшої співпраці Львівської облдержадміністрації з Японією у сфері поводження з відходами.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Депо.Львів