Сьогодні з 15.00 упродовж години з балкону будівлі Львівської міської ради звучатиме музика. Джазові стандарти для львів’ян та гостей міста виконуватиме Big Band Львівської національної музичної академії, пише – Твоє місто.
Концерт присвячено Міжнародному дню музики, який відзначають у перший день жовтня.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Нагадаємо, джазова музика лунає з балкону львівської Ратуші кілька разів на рік, зокрема, під час святкувань днів міста та першого січня.