Юрій Шередько

Юрій Шередько

журналіст, оглядач, LvNews

Працівники Львівського обласного центру екстреної медицини вимагають звіту генерального директора Центру.

10.10.2017 08:02   Джерело: LvNews
Автор : Юрій Шередько

Колектив Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги звернувся до депутатів Львівської обласної ради з вимогою з’ясувати чому керівництво області разом з генеральним директором Центру доводять службу швидкої медичної допомоги Львівщини  до знищення і колапсу.

У своєму зверненні вони стверджують, що Володимир Похмурський, який на їхню думку, був призначений на посаду незаконно, повинен прозвітувати за 9 місяців роботи на посаді і вимагають такого звіту вже на цій сесії.

Зокрема,  львівські екстрені медики нагадують, що у закладі до цього часу немає затвердженого штатного розпису установи та тарифікаційних списків. Через це виникають запитання до законності виплат та використання бюджетних коштів. Досі немає єдиного диспетчерського центру.

Працівники ставлять питання щодо забезпечення паливно-мастильними матеріалами та ремонту автомобілів, який здійснюється на одній з найдорожчих авторемонтних підприємств. Вони стверджують, що змушені власним коштом ремонтувати санітарні автомобілі у м.Золочеві, Жовкві, Пустомитах, Радехові, Сколівському районі -  практично у всіх пунктах екстреної медичної допомоги області.  «В. В. Похмурський склав та подав у департамент охорони здоров’я ( І. В. Микичак) графік ремонту санітарних автомобілів з розрахунком коштів на кожну машину. Вимагайте подати на сесію цей графік і відповідно його дотримання та використання 1млн. 699тис. грн.,  які були виділені на цей ремонт. Стало відомо, що санітарні автомобілі лише простоюють на сервісній станції, туди не впускають відповідальних водіїв, діагностику проводять без їхньої присутності і лише подають у бухгалтерію документи на оплату ремонтних послуг. Після виходу із сервісної станції, санітарні автомобілі при огляді водіїв є абсолютно не відремонтовані, а інколи ще із більшими технічними несправностями. Ця ситуація наражає на небезпеку як персонал бригад швидкої медичної допомоги так і пацієнтів, що перебувають у салоні автомобіля швидкої меддопомоги. Водіїв цих санітарних автомобілів заставляють після сервісної станції проводити ремонт за власний кошт і не задавати зайвих питань» - сказано у зверненні.

У докумненті також стверджується, що « несправна медична апаратура із санітарних машин Львова та Львівської області, що вийшла з ладу ( електрокардіографи, дефібрилятори та інше оснащення карет швидкої медичної допомоги)  зібрана та лежать на складах без ремонту вже більше 7 місяців і не ремонтується. Машини швидкої медичної допомоги виїжджають без цього обладнання і це унеможливлює надавати якісну повноцінну екстрену медичну допомогу пацієнтам Львова». Автори звернення закликають депутатів поцікавитися у генерального директора В. Похмурського куди зникли гроші на ремонт техніки.

Працівники швидкої підказують депутатам  створити депутатську комісію щодо перевірки використання бюджетних державних коштів, які були виділені на Львівський обласний центр екстреної меддопомоги та медицини катастроф. Оскільки є підтверджені факти розкрадання та відмивання державних коштів (з порушеннями проведені процедури тендерних закупівель на паливно-мастильні матеріали та медикаменти, про що викрили засоби масової інформації:

- Львівський центр медицини катастроф переплатив понад 100 тис. грн на матеріалах для діабетиків

У Львові закупили витратні матеріали для діабетиків по завищених цінах?

У зверненні наголошено, що за керівництва В.Похурського у  Львівському центрі медицини катастроф у рази зросла плинність кадрів, а це означає, що В. Похмурський «не консолідував колектив та створив всі умови для звільнення неугодних та кваліфікованих працівників і спеціалістів, в тому числі звільнився і учасник АТО- завідувач відділу медицини катастроф Мирослав Талаш. На даний час через неграмотність та грубі фінансові порушення у роботі закладу звільнились головний бухгалтер, заступник головного бухгалтери та кілька рядових працівників фінансово-економічного відділу. Фактично установа починає паралізуватися».

Працівники центру також нагадують, що голова ЛОДА О. М. Синютка привселюдно під час призначення В. Похмурського на посаду генерального директора, пообіцяв, що якщо В. Похмурський не покаже результатів роботи за 6 місяців, то він особисто буде звертатися до депутатів щодо зняття з посади В. Похмурського як такого що не відповідає займаній посаді.

Не зважаючи на те, що такі звернення до ЛОР, ЛОДА, всіх керівників фракцій ЛОР надходили неодноразово, у порядку денному сесії Львівської обласної ради на сьогоднішній день немає питання про звіт В.Похмурського.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews