Ганущин звільнив керівників двох комунальних закладів, у яких тривали перевірки

11.10.2017 23:34   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

Йдеться про директорів навчально-реабілітаційного центру І-ІІ «Оберіг» та школи-інтернат «Марії Покрови». Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради, пишуть - Варіанти.

За результатами службових розслідувань у Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат «Марії Покрови» І-ІІІ ст. та «Навчально-реабілітаційному центрі І-ІІ ступенів «Оберіг», директори цих двох комунальних закладів Львівської обласної ради написали заяви на звільнення.

Читайте також

Засудженого Шокала звільнили з посади заступника начальника Львівської митниці за угодою сторін
П’яного працівника «Муніципальної дружини» звільнено, – Юрій Діль

Зі вчора за угодою сторін була звільнена директор центру «Оберіг» Любов Іваницька, сьогодні – очцільник школи-інтернат «Марії Покрови» Юрій Крамар. 

Зазначимо, ще з вересня у цих двох закладах й у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму» тривали перевірки.

Робоча група облради з липня цього року проводить моніторинг роботи бюджетних установ області, щоб перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів.

Загалом Львівська облрада планує вирішити питання із діяльністю комунальних закладів до кінця 2017 року, а до кінця листопада планує звільнити директорів тих закладів, які не справляються з своєю роботою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти