Сьогодні на Львівщині лунали сирени – в області перевіряли систему оповіщення

18.10.2017 19:33   Джерело: ТРК Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Сьогодні, 18 жовтня, в області проводилась планова перевірка готовності територіальної та місцевих системи централізованого оповіщення, пише - ТРК Львів.

Під час перевірки о 14:50 год проводилb навчальне оповіщення населення м. Львова та області з увімкненням електросирен та доведення до населення відповідного повідомлення через засоби телебачення та радіомовлення.

Попередні результати перевірки свідчать про технічну справність обладнання та засобів оповіщення, готовність системи до виконання завдань.

Для оповіщення населення в містах і районах області задіяли місцеві системи оповіщення, зокрема сучасні електронні сирени встановлені у м. Сокалі, а  також нове обладнання гучномовного зв’язку і оповіщення, яке встановили у 2017 році в 9 населених пунктах Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського, Мостиського та Стрийського районів області.

Читайте також

Рятувальники Львівщини пройшли психологічний вишкіл

Нагадуємо, що для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території м. Львова, м. Стрия, м. Дрогобича, м. Самбора, м. Трускавця, м. Червонограда, м. Борислава та м. Сокаля проводиться електронне опитування мешканців зазначених міст: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

На підставі проведеного опитування проведуть роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення. Доступ за посиланням для опитування буде відкритим до 24:00 год 20 жовтня поточного року.

Депатаменти з питань цивільного захисту населення запрошує мешканців зазначених міст області долучитись до перевірки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ТРК Львів