Доля очільниці Львівського перинатального центру зависла в повітрі

19.10.2017 16:26   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

Головна лікарка Львівського обласного перинатального центру Лариса Янів не звітує про діяльність медустанови перед депутатами облради. Про це сьогодні повідомив під час брифінгу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, пишуть - Варіанти.

Читайте також

Будівництво перинатального центру у Львові: усе йде за графіком

Звіт головної лікарки Львівського обласного перинатального центру Лариси Янів депутати облради можуть не заслухати на наступній сесії, яка відбудеться вже у середу, 25 жовтня.

"Питання, що стосується звіту керівника перинатального центру може бути включене у порядок денний. За підсумками президії сьогодні ми це записали у протокол. Якщо комісія з питань медицини повторно заслухає цей звіт, буде позиція керівника департаменту охорони здоров'я ОДА, то ми у вівторок на засіданні фракцій визначимось щодо включення цього питання у порядок денний ХІІ позачергової сесії", – пояснив Олександр Ганущин.

Зазначимо, прозвітувати про діяльність перинатального центру Лариса Янів мала ще під час минулої сесії, 10 жовтня. Втім на засідання вона не з'явилась, а голова медичної комісії Михайло Гичка запронував перенести звіт, оскільки чиновниця не надіслала його у письмовій формі, і депутатський корпус не мав змоги з ним ознайомитись.

Згодом на сесію Львівської облради прийшли працівники перинального центру, які поскаржились депутатам на незадовільну роботу Лариси Янів.

Відтак якщо Лариса Янів не надішле свого письмового звіту і не прийде на засідання комісії медицини облради, яка відбудеться наступного понедіка, то ні члени комісії, ні департамент охорони здоров'я ЛОДА не зможуть висловити своєї позиції щодо роботи головної лікарки. І, відповідно, питання щодо звіту Лариси Янів на 25 жовтня винести не зможуть.

Додамо, що після заслуховування звітів керівників комунальних закладів депутати облради дають оцінку їхній роботі і або залишають на займаній посаді, або звільняють.

Лариса Янів, за попередніми даними, очолює перинатальний центр близько 6 років. 

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр закрили у 2013 році. Цього року на його реконструкцію передбачено 107 мільйонів гривень держкоштів, однак їх виявилося замало, щоб завершити усі роботи наприкінці 2017 року. Саме тому Львівська обласна рада ще у березні просила у міської ради 20 мільйонів гривень співфінансування, проте нещодавно Олександр Ганущин заявив, що жодної відповіді від мерії не надходило.

Натомість міськрада запевнила, що ще у червні виділила майже 7,5 млн грн для забезпечення безперебійного теплопостачання перинатального центру.

Нещодавно у Львівській ОДА заявили, що таки відкриють перинатальний центр до кінця 2017 року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти