На Львівщину приїхали майже 50 вчителів із Луганщини у межах освітнього проекту «Схід і Захід разом»

21.10.2017 17:32   Джерело: Дивись.інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

У четвер, 19 жовтня, на Львівщину приїхали майже 50 вчителів із Луганщини у межах освітнього проекту «Схід і Захід разом». Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії, пише - Дивись.інфо.

Про це йдеться на сайті Львівської облради.

Читайте також

Вже втретє у Львові безкоштовно обмінюватимуться одягом

Відтак впродовж двох тижнів учителі навчатимуть місцевих школярів науки. За такою ж програмою працюватимуть і педагоги з Львівщини, які вирушили на Луганщину 17 жовтня.

На переконання  голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, справа, якою вчителі зі сходу опікуватимуться два тижні на Львівщині – навчання і виховання школярів, є дуже важливою. «Якби цим займалися саме так, як це ми робимо сьогодні, упродовж 26 років незалежності, то, можливо, не було б і війни на сході. Кожен із нас має можливість зробити внесок у перемогу. І Ваша перемога – це звитяги на освітянській ниві», – наголосив Олександр Ганущин.

Зазначимо, що в межах проекту «Схід та Захід разом» відбудеться також обмін досвідом серед діячів культури.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.інфо   763