Мешканця Стебника, який у серпня — вересні цього року вчиняв наругу над місцями поховань на Львівщині, затримали правоохоронці. Про це повідомляє кореспондент із посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області, пише – 032.ua.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
- Експосадовця оборонного підприємства на Львівщині підозрюють у збитках державі на понад 1 млн грн
Так, від рук 28-річного стебничанина, постраждали могили на цвинтарях у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі.
За фактом наруги над могилами (ч. 3 ст. 297 ККУ) дрогобицькі слідчі відкрили криімнальне провадження та уже затримали підозрюваного, відповідно до ст. 208 КПК України.
Санкція статті передбачає обмеження волі до 5 років або ув’язнення до 7 років.
Для вандала уже обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Розшукові дії тривають, встановлюється причетність зловмисника до вчинення аналогічних злочинів на теренах Львівщини.