28 жовтня в Бориславі у звʼязку із сильним замуленням води в системі було припинено водопостачання до споживачів, пише – Depo.Львів.
28 жовтня в Бориславі у звʼязку із сильним замуленням води в системі було припинено водопостачання до споживачів. Водопостачання відновлене 29 жовтня.
Перегляньте також:
- 22 червня Львів визволили від росіян
- У Львові медики врятували 101-річну жінку від інсульту завдяки своєчасній тромболітичній терапії