246 закладів освіти отримали з бюджету Львівщини 26,8 млн грн

01.11.2017 22:31   Джерело: Вголос
Опубліковано : Патрік Скеля

Про реалізацію Закону України «Про освіту», а також роль і місце керівника закладу загальної середньої освіти йшлося сьогодні, 30 жовтня, під час розширеної наради педагогів області в НУ «Львівська політехніка», пише - Вголос.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин поінформував освітянський загал, що в межах конкурсу мікропроектів цього року 246 закладів освіти отримали з обласного бюджету 26,8 млн грн.

«25 жовтня обласна рада затвердила, так би мовити, нову редакцію Програми мікропроектів, яка відтепер називатиметься Програмою реалізації проектів місцевого розвитку», – розповів Ганущин.

Крім того, голова обласної ради подякував директорам шкіл, які відрядили цього року наших педагогів на Луганщину, і тим, хто прийняв освітян зі сходу в межах проекту «Змінимо країну разом»:

«У нас є велика надія на Вас, вчителі, оскільки місія проекту – дуже важлива! Якби цією справою займалися саме так, як це ми робимо сьогодні, упродовж 26 років незалежності, то, можливо, не було б і війни на сході. Кожен із нас має можливість зробити внесок у перемогу. І Ваша перемога – це звитяги на освітянській ниві».

Також голова Львівської обласної ради поділився планами на найближчу перспективу, зокрема щодо затвердження 5 грудня програми, яка передбачатиме самостійну співпрацю навчальних закладів двох областей. 

«Львівська школа, котра має партнера на Луганщині, зможе взяти участь в конкурсі на окремі мікропроекти: самостійний обмін вчителями, спільна методична робота, освітні та спортивні змагання, проекти зі шкільного й учнівського самоврядування», – пояснив Ганущин, закликавши учителів бути активними і брати участь у цих ініціативах.

До всього, очільник обласного парламенту висловив впевненість, що з усіма викликами Закону України «Про освіту» наші педагоги впораються, а з боку обласної ради в межах компетенції пообіцяв всіляку підтримку освітянам.

Читайте також

Екс-керівника райлікарні звинувачують у розтраті коштів з бюджету
Найбільша частина видатків з бюджету: на оплату працівників державних установ

Опісля доповіді директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій про реалізацію Закону України «Про освіту», відбулося його обговорення. Кожен мав можливість задати питання та отримати на нього вичерпну відповідь.

Участь у нараді взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, директори закладів загальної середньої освіти, керівники відділів освіти області та профспілкових організацій, а також ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вголос