Найнижчі в Україні ціни на картоплю та капусту - на Львівщині

Вищими за середні по Україні були ціни лише на 6 із 25 товарів.

02.11.2017 12:32   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

На споживчому ринку області за даними моніторингу цін станом на 30 жовтня, порівняно з іншими регіонами України, ціни на борошно пшеничне вищого ґатунку та сметану були одними з найнижчих серед регіонів України (2 місце), а на картоплю та капусту були найнижчими, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також

Львів зайняв друге місце у рейтингу українських міст, де легко вести бізнес

Нижчими за середні по Україні були ціни на 19 товарів, а саме: хліб з борошна 1 ґатунку та ковбасу варену (14 місце), птицю (тушки курячі) (11 місце), масло вершкове жирністю 72-73% та сало (10 місце), макаронні вироби, крупу гречану (7 місце), рис, цукор та свинину (6 місце),  молоко жирністю 2,5% та моркву (5 місце),  цибулю (4 місце), олію соняшникову та буряк (3 місце).

В області вищими за середні по Україні були ціни лише на 6 із 25 товарів, що обрали для моніторингу, а саме: на яйце куряче (25 місце), сир м'який та яловичину (18 місце), хліб житній, житньо-пшеничний (15 місце), бензин марки А-95(15 місце), дизпальне (21 місце).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews