Львів - другий в Україні з вартості приватизації житла

На першому – Київ.

03.11.2017 12:33   Джерело: Четверта студія
Опубліковано : Патрік Скеля

Як повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, середня вартість 1 кв.м. приватизованих приміщень у Львові становить 11,85 тис. грн. Це друга позиція серед міст України, пише - Четверта студія.

«Середня вартість 1 квадратного метра у нас зростає. Згідно з нещодавнім дослідженням щодо вартості приватизації 1 метра квадратного по Україні, Львів – на другому місці після Києва з ціною 11,85 тис. за метр квадратний, при тому, що у 2016 році левова частка приміщень, які продавали – це були напівпідвальні приміщення, мансардні, тобто об’єкти, які не характеризувалися у порівнянні високою ціною продажу», – зазначила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Нагадаємо, середня оціночна вартість за 1 м. кв. – це та оцінка, яку проводять експерти на замовлення управління комунальної власності і орендаря, якщо здійснюється укладення чи продовження договору, а також приватизація об’єктів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Четверта студія