Приємна звістка надійшла з Чорногорії, де завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів віком до 23 років. Представниця Львівщини Василина Кириченко виборола «золото» молодіжної першості Європи з дзюдо, про це повідомляється на сторінці Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА у мережі «Facebook».
Вихованка тренера Андрія Надопти перемогла у фінальній сутичці дзюдоїстку з Ізраїлю Разу Гершко. Львів’янка використала больовий прийом, який не залишив суперниці жодного шансу на виграш.
Загалом українська збірна з дзюдо посіла п’яте місце серед сорока команд, які були представлені на європейській молодіжній першості-2017.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік