У Львові в маршрутки, що перевозила пасажирів, на ходу відлетіло колесо. Про це інцидент «Варта 1» повідомила очевидиця, пише – Львівський портал.
Читайте також
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Випадок трапився на вулиці Мазепи, 33. Автобус номер 111 рухався за звичним маршрутом і зненацька на ходу відлетіло колесо. В цей час в салоні громадського транспорту перебували пасажири.