Прокуратура Львівщини домоглася стягнення 1,5 млн. гривень

Господарський суд Києва ухвалив рішення на користь Моршинської міської ради.

15.11.2017 15:33   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 15 листопада: Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту (за винятком випадків, визначених законом). Таким чином, замовник, ще до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію, повинен перерахувати до місцевого бюджету кошти для створення і розвитку інфраструктури міста», пише - Щоденний Львів.

Читайте також

Суд поновив на роботі бухгалтера одного з управлінь мерії, яка провела незаконний платіж на 25 тис. грн
Фінансові порушення обсягом у 47,8 млн грн, або як у Садового крали гроші на смітті

У прокуратурі також розповіли: «Столична «Будівельна компанія «Міськбудінвест» у 2011 році розпочала будівництво багатоквартирного житлового будинку у Моршині, який у 2015 році ввела у експлуатацію. Однак підприємство не уклало договір про пайову участь та, відповідно, не сплатило до міського бюджету необхідних внесків. У зв’язку з цим прокуратура Львівської області звернулася до господарського суду Києва з позовом в інтересах Моршинської міської ради про визнання такого договору укладеним та стягнення з підприємства несплачених коштів, який цьогоріч у травні суд задоволив у повному обсягу. Відтак, завдяки прокуратурі, у листопаді 2017 року, ТОВ «Будівельна компанія «Міськбудінвест» сплатила до міського бюджету Моршина 1,5 млн. гривень», – поінформували також в прес-службі прокуратури Львівської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів