Люди Садового хочуть позбавити мешканців Сихова парковки на 300 автомобілів

21.11.2017 14:39   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

Альтернативу автостоянці, місткістю близько 300 паркомісць, шукатимуть лише якщо місцеві жителі звернуться у міськраду, пишуть - Варіанти.

Читайте також

На Сихові автомобіль таксі врізався у стовп

Про це у коментарі повідомив начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський.

Автостоянку, що поруч із вул. Скрипника, забудують через спорудження нового спорткомплексу.

«Так, автостоянку забудують. Але спортивний комплекс у кращому випадку буде будуватися до 2020 року. Тому як мінімум ще весь наступний рік машини будуть там стояти. Очевидно, мешканці, які там ставлять машини, ще будуть мати можливість їх там ставити», – розповів Юліан Чаплінський.

Водночас він зауважив, що зведення спортивного комплексу на Сихові є важливішим для міста, аніж збереженння автостоянки. Втім якщо місцеві жителі, які користуються парковкою, звернуться у міськраду з цього приводу, то для них спробують знайти альтернативу.

«Це не є моя компетенція – думати, як переставити всі ці машини, але ставити інтереси 300 людей щодо їхніх автомоблів вище від інтересів міста щодо спорту – непорівняльні речі. Скільки б ми не передбачали автостоянок, все їх бракуватиме, адже кількість автобілів все одно буде зростати. Та якщо буде якесь колективне звернення від людей, тоді будемо думати, як розробити детальний план, і шукатимемо, де ті машини можна поставити», – додав Юліан Чаплінський.

Зазначимо, львів'яни у соціальних мережах вже почали активно обговорювати майбутнє будівництво, а також обурюватись, що автостоянку можуть знести.

Площа земельної ділянки, виділеної під будівництво спортивного комплексу, складає 14,6 тис. кв.м і знаходиться між ТЦ «ВАМ», ТЦ «Інтерсіті» і парком Івана-Павла ІІ.

Поруч із майбутнім спортивним комплексом на Сихові зараз розташована автостоянка орієнтовно на 300 паркомісць, а також Дім молитви християн віри Євангельської «Голгофа».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти