В облдержадміністрації запевнили, що в п’ятницю, 24 листопада, на рахунки державного підприємства «Львіввугілля» надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції, в результаті чого гірникам виплатили 55% заробітної плати за жовтень, пише – Щоденний Львів.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
У прес-службі Львівської ОДА повідомили також сьогодні, 24 листопада: «Нарахування на заробітну плату працівникам ДП «Львіввугілля» за жовтень 2017 року складають 61 мільйон гривень. Фонд заробітної плати за жовтень становить 116 мільйон гривень».