1 грудня працівники медустанови виявили на смітнику Яворівської Центральної лікарні №1 новонародженого немовля.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
Про це повідомив координатор «Варта 1» Ігор Зінкевич, передає «Народна Правда».
За його словами, дівчинку виявили з переохолодженням тіла, але дитина жива:
«Зараз лікарі тієї лікарні надають медичну допомогу. Жінку, яка викинула дитину, вже затримала поліція, ведуть слідство».