Мама, яка виступила проти поборів у трускавецькій школі, через тиск змушена перевести доньку в інший навчальний заклад

03.12.2017 18:31   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Ольга Хейфец, мама учениці ЗСШ №3 м. Трускавця, яка разом з іншими батьками  виступила проти «добровільних внесків», сьогодні змушена переїхати до іншого міста та переводити свою доньку у іншу школу. У коментарі вона розповіла, що на неї чинять тиск, через що навіть довелося звертатися у поліцію, пише - Форпост.

Читайте також

У львівських дитсадках та школах заборонили побори (Фото)

«Все почалося з того моменту, як ми почали воювати через побори. Повоювали ми, але далі прокуратури ця справа нікуди не пішла, все затихло. Нікого не звільнили, нічого не змінилося. А ми залишилися. І тепер я змушена переїжджати. Мені почали натякати, що я задалеко зайшла, що вже пора закінчувати про школу так багато говорити. Сказали, що зі мною будуть говорити люди зі школи. А ще сказали, що мене розшукують «хлопці з АТО», бо вже їм набридло про ту школу то все слухати», - розповідає Ольга Хейфец.

Співрозмовниця каже, що звернулася у поліцію через тиск з боку адміністрації школи: «Якось мене в школі чекали вчителі. Загнали у кут. У мене навіть є запис тої розмови. Представниця школи махала переді мною руками, щось кричала. Врешті, я так і не зрозуміла, чого вона хотіла. Інші вчителі просто збоку дивилися. Претензії були зовсім незрозумілі. Я це трактую як провокацію. Зараз чекаю відповіді із поліції щодо своєї заяви».  

Ольга Хейфец каже, що бачить головною причиною такої ситуації те, що боротьба була не завершена.

«Щоб починати війну, треба розуміти, як її закінчити. А ми сказали «а», а далі піти побоялися. Ми проігнорували поради звернутися в СБУ. Не по телефону. А з офіційним зверненням. Зрештою Україна йде в Європу, є європейські інститути боротьби з корупцією. А ми всрались, вибачте на слові. І тепер нас по одному зітруть. І правильно зроблять», - поділилася думками співрозмовниця.

«Одного дня, коли я вийшла з хати, до мене підійшли двоє незнайомих чоловіків і сказали, що мені краще закрити рот стосовно третьої школи, бо інакше прийдеться «агародами з Трускавця втікати». В мене був шок, я відразу повернулася додому, бо там була донька, - розповідає Ольга Хейфец. - Після всього цього дитина в школу не ходила. Потім я до самої школи навіть не підходила, дитина сама заходила у ворота, а я залишалася позаду. Але далі я зрозуміла, що так неможливо. Я сама виховую дитину. Я не можу тут більше знаходитися. Мушу переїжджати. Мені дуже подобався Трускавець. Я тут мала роботу.  Думала тут залишитися жити. Але морально це стало неможливо».

Також спірозмовниця розповідає, що вона не єдина, чия дитина після тієї історії зазнає утисків. Проте інша мама просто не має можливості виїхати із Трускавця та влаштувати дитину в інший навчальний заклад. «Вона теж планує переїжджати, але поки що змушена шукати фінанси», - додає Ольга Хейфец.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост