Правоохоронці Львівщини розшукали неповнолітню Вікторію Сидір, яка зникла 8-го грудня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, пише – Львівський портал.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
Як раніше повідомлялося, 16-річна Вікторія Сидір, яка проживає у Старосамбірському районі, вранці 8 грудня поїхала у місто Самбір і зникла.
Правоохоронці вдячні усім, хто долучився до пошуків.