30 водіїв припаркували 16-17 грудня свої автомобілі на заборонених місцях, пише – Щоденний Львів.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, що працівники відділу оперативного реагування «Львівавтодору» зафіксували 16-17 грудня 54 порушення правил паркування. Зокрема, 30 водіїв припаркували свої автомобілі на заборонених місцях, а по 12 – на пішохідних переходах і біля них та на смузі для руху транспорту (ринок «Привокзальний».