У МВС та ДСНС 8 січня повідомляють про порятунок силами співробітників Славської пошуково-рятувальної групи трьох туристів, яких спіткало лихо на горі Тростян у Львівській області, пише – Радіо Свобода.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові сталася пожежа в квартирі: травми отримала 56-річна жінка
- На Львівщині рятувальники знайшли в лісі пенсіонерку, яка пішла по гриби і заблукала
«Трохи більше години тривали пошуки хлопця та дівчини, що заблукали, спускаючись з гори. На щастя, знайдені медичної допомоги не потребували. Менше пощастило туристу, який під час катання на лижній трасі травмував руку. Добре, що йому на допомогу вчасно прийшли рятувальники», – інформують правоохоронці у Facebook.
Вони також нагадали про застереження рятувальників тим, хто продовжує перебувати у високогір’ї Закарпатської та Івано-Франківської областей: сьогодні і завтра (8 і 9 січня – ред.) у зв’язку з відлигою зберігається значна сніголавинна небезпека.