Нові «митні» правила покращать інвестиційний клімат України, – платники податків

11.01.2018 11:46   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Зміни до Митного кодексу сприятимуть покращенню бізнес-клімату України. Про це заявляють у Асоціації платників податків у Львівській області, пише - Кулемет.com.

Читайте також

На Львівщині за порушення митних правил суд конфіскував у чоловіка 70 тисяч євро

Як йдеться у повідомленні, Асоціація платників податків України у Львівській області разом із партнерськими громадськими організаціями запропонувала багато ініціатив щодо зменшення черг на кордоні, котрі створювалися так званими «човниками» і авто на іноземних номерах, так званих «бляхах».

«Затверджені нововведення не порушують інтереси законослухняних громадян ,в той же час обмежує ввезення товарів для осіб котрі возили на Україну подрібненні партії «сірого» імпорту. Такі зміни у законодавстві сприятимуть розвитку здорової конкуренції, де чесний бізнесмен зможе розвивати свою підприємницьку діяльність, а споживач буде завжди впевнений у якості купленого імпортного товару і як наслідок збільшення надходжень до бюджету що сприятиме соціальній складовій України», – переконані у Асоціації.

Ініціатори змін вважать, що нововведення позитивно позначаться на болючих питаннях черг на кордоні, котрі створювалися так званими «човниками» задля «сірого» прибутку, що призвело до тягнучок на пунктах пропуску.

Через дискомфортний перехід кордону, який подекуди затягувався до кількох годин, зривалися переговори бізнес-делегацій, в інших випадках інвестор відмовлявся від ідеї введення бізнесу в Україні.

Економіка країни може розвиватися лише на постулатах прозорого бізнесу, чесного прибутку та здорової конкуренції, кажуть у Асоціації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews