На Львівщині понад 5 тисяч вакансій, – центр зайнятості

11.01.2018 15:27   Джерело: Дивись.info
Опубліковано : Патрік Скеля

За даними Державної служби зайнятості, на Львівщині наразі є 5,7 тисяч вакансій. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості, пише - Дивись.info.

Читайте також

На Львівщині зменшилась кількість безробітних
Суворішають вимоги до перебування непрацюючих на обліку у центрі зайнятості

Як свідчать статистичні дані, ринок праці Львівщини зазнає динамічних змін: зросла потреба підприємств, установ та організацій у кадрах, зменшилися обсяги незайнятої робочої сили, відповідно знизилася чисельність претендентів на одну вакансію.

Минулого року соціальними послугами міськ(рай)центрів зайнятості скористалися загалом 91,6 тис. жителів області, у тому числі 51,3 тис. зареєстрованих безробітних, що на 18,6% менше ніж у 2016 році (63 тис. осіб).

На кінець грудня 2017 року за посередництва служби зайнятості роботу шукали 14,5 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, з котрих 12,2 тис. отримували матеріальне забезпечення. Серед безробітних переважали жінки – 58,4%, 41,7% становила молодь віком до 35 років, 41,4% – ті, хто має додаткові гарантії у сфері працевлаштування, 41,1% – жителі сільської місцевості.

«Торік 12,5 тис. працедавців задекларували 71,3 тис. вільних робочих місць і вакантних посад, – поінформувала в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук. – У перші дні цього року центри зайнятості оперували інформацією про наявність 5,7 тис. пропозицій роботи. Найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (1840 вільних місць праці або 32,1% від загальної кількості актуальних вакансій) і робітників з обслуговування та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (1640 вакансій або 28,6%). Високооплачувану роботу пропонують такі підприємства з іноземним капіталом як ТОВ «Бадер Україна», «Фуджікура Аутомотів Україна», «Електроконтакт Україна», а також ПрАТ «Львівобленерго», «Львівгаз», служба автомобільних доріг та ін.»

За сприяння служби зайнятості у 2017 році працевлаштовано 54,7 тис. жителів області, у тому числі 17,5 тис. безробітних. Ще 5,8 тис. осіб залучено до тимчасової зайнятості, 10,2 тис. охоплено професійним навчанням.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.info