25 січня в Народному домі села Давидів на Пустомитівщині відбудеться урочиста церемонія відкриття дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб Плюс» Давидівської об’єднаної територіальної громади, пише – Кулемет.com.
Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
Варто зауважити, що це вже друга спортивна школа після Судововишнянської ДЮСШ, утворена в об’єднаних територіальних громадах Львівщини.