Львівщина отримала субвенцію на придбання ліків

03.02.2018 11:35   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

В облдержадміністрації запевнили: «Загалом з початку року для установ охорони здоров’я області надійшло цільових субвенцій на суму 12 мільйонів 498,6 тисячі гривень», пише - Щоденний Львів.

Читайте також

Колектив системи екстреної медичної допомоги Львівщини незадоволений своїм керівником

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили вчора, 2 лютого: «З державного бюджету надійшли обласному бюджету цільові субвенції на придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги. Обсяг субвенції – 750,9 тисячі гривень».

«Кошти скерують на витратні матеріали для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – 113 тисяч гривень та на відшкодування вартості засобів для лікування окремих захворювань – п’ять мільйонів 441,9 тисячі гривень, які перераховані департаменту охорони здоров’я для використання за цільовим призначенням. Загалом з початку року для установ охорони здоров’я області надійшло цільових субвенцій на суму 12 мільйонів 498,6 тисячі гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews