Ближче до Польщі: чи заборонять на Львівщині торгівлю в неділю?

У Старосамбірському районі «Свобода» пропонує заборонити торгівлю у неділю.

08.02.2018 17:29   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Голова фракції ВО «Свобода» у Старосамбірській районній раді Мирон Пацай повідомив, що фракція планує на наступній сесії районної ради внести проект рішення про заборону торгівлі (окрім аптек, автозаправок та магазинів що торгують хлібом) на території району у недільні та великі релігійні святкові дні, пише - «Турка - перлина Карпат».

Читайте також

У Львові перенесуть «Новий ринок», що на вулиці Петлюри?

Ми поцікавилися з цього приводу думкою кількох священників різних конфесій. Загалом, отці висловлювалися практично однаково. Основні тези їхніх міркувань зводилися до того, що вся торгівля є приватним бізнесом, а ми всі, жителі району, християни і повинні дотримуватися заповідей Божих.

Пам'ятай день святий шанувати – третя Божа Заповідь. Погодьтеся, що гріховно виглядає, коли власник іде до церкви молитися і водночас заставляє порушувати Божу заповідь іншого християнина - працювати у неділю.

Очевидно, що грішать обоє, але виглядає, що приватник грішить більше, схиляючи до гріха свого наймита. Свого часу Христос прогнав торговців з Храму Господнього, а сьогодні маємо таке становище, що в часі найбільших християнських свят, Храмових празників маємо навколо церков жваву торгівлю - від цукерок-шариків до образочків-календариків. Очевидно, що можна сподіватися на підтримку цієї ініціативи всім депутатським корпусом. Маємо це започаткувати, можливо звернутися до сусідніх райрад, зрештою така ініціатива не зашкодить, якщо поширити її й по всій державі.

Додамо думку про святкування українцями державних свят. Ганебно виглядає, коли у День Незалежності України, у День Конституції громадяни орють, косять, жнуть.

Йосип Маланяк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews