У Львові оголосили кампанію по збору пластикових корків

11.02.2018 22:29   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові оголосили кампанію «Корок життя» – спільний проект Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Львівського міського благодійного фонду «Сестри Даліли» та ГО «Асоціація рідкісних захворювань України – Легенева Гіпертензія». Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, пише - Status Quo.

Читайте також

Львівські бари віддадуть гроші від продажу коктейлів на благодійність

«Корок життя» - загальноміська безстрокова благодійна акція зі збору пластикових корків від пляшок, йогуртів, ручок, кремів, ліків тощо. Зібрані корки передаються на підприємство із переробки вторинної сировини, а кошти виручені від їх здачі перераховуються відповідним підприємством на рахунок ЛМБФ «Сестри «Аліли». Кошти спрямовуються на купівлю життєво необхідних ліків та медичного обладнання хворим на легеневу гіпертензію.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації закликає кожного долучитися до еко-проекту зі збору пластикових кришечок.

«Якщо кожен четвертий мешканець принесе хоча б один корок, то можна придбати чотири небулайзери або ж кисневий генератор!», - зазначають у департаменті.

Контейнер для збору корків, а також використаних батарейок знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo