Міський голова Львова голову Львівської ОДА Олега Синютки за допис, який той розмістив на своїй офіційній сторінці у Facebook.Мова йде про допис Синютки, який він опублікував сьогодні об 11:20.
У своєму дописі голова Львівської ОДА розкритикував міського голову Львова Андрія Садового за можливість придбати для міста автобуси іноземного, а не українського виробництва, пише – 032.ua.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Цю спробу Олег Михайлович охрестив шовінзмом, з якого «стирчать вушка» антиукраїнської позиції.