23 лютого у Залізничному районі Львова, на площі перед головним залізничним вокзалом, правоохоронці викрили двох жінок, які причетні до кишенькових крадіжок.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині виявили мертву козулю: екоінспекція зафіксувала збитки на 32 тис. грн
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Львівській області, пише – 032.ua.
Так, близько 18:30, у 22-львів’янки викрали гаманець на площі Двірцевій. До скоєння злочину причетна 24-річна мешканка м. Берегово із Закарпаття.
У той самий день, у 31-річної мешканки Полтавщини викрали на вулиці Чернівецькій косметичку, де було 400 гривень. До цього злочину причетна 28-річна мешканка міста Берегово.
За фактом крадіжок (ч.1 ст. 185 ККУ) відкрили кримінальне провадження. Санкція статті передбачає до 3 років ув’язнення.
Досудове розслідування триває.