В Городоцьке відділення поліції 5 березня звернувся завідувач місцевого кладовища та повідомив, що на території цвинтаря невідомі особи пошкодили шість пам’ятників.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Львівській області., пише – Вголос.
Виявилося, що до вчинення правопорушення причетні двоє місцевих мешканців віком 19 та 25 років. На кладовищі вони шукали метал, придатний для здачі на брухт. За наругу над могилами відкрите кримінальне провадження. ч.1 т.297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Максимальне покарання, передбачене статтею, – позбавлення волі на термін до трьох років. Проводиться досудове розслідування.