На ЗНО-2018 зареєструвалися понад 18 тисяч випускників зі Львівщини

Вносити зміни у свої дані вони можуть до 2 квітня.

16.03.2018 12:54   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Понад 18 тисяч випускників зі Львова та області внесли свої дані у реєстр зовнішнього незалежного оцінювання. Про це сьогодні, 15 березня, повідомила директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк. Час на реєстрацію охочі скласти зовнішнє незалежне оцінювання мають ще до цього понеділка, пише - Zaxid.Net.

Читайте також

Учасники ЗНО зможуть оскаржити результати тестування, з якими не погоджуються

«19 березня ‒ це останній день, коли потенційні учасники ЗНО можуть надіслати до нас пакет документів, щоби ми змогли його опрацювати та переслати створені сертифікати в навчальні заклади. А от, наприклад, додати ще один предмет чи змінити прізвище, якщо така ситуація виникла, ті, хто складатиме тестування, мають право до 2 квітня», ‒ пояснила посадовиця.

Також Лариса Середяк нагадала: кожен учасник ЗНО може обрати для тестування чотири предмети із одинадцяти: українську мову та літературу, історію України, математику, біологію, хімію, фізику, географію, англійську, німецьку, французьку чи іспанську мови.

Цього року тести вперше писатимуть випускники коледжів і профтехучилищ. У формі зовнішнього незалежного оцінювання вони будуть складати державну підсумкову атестацію з української мови.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews