У Львові кінь, над яким знущався господар, сьогодні помер

17.03.2018 17:29   Джерело: Львівський портал
Опубліковано : Патрік Скеля

Кінь, якого забрали у господаря, що не доглядав за твариною, помер сьогодні зранку у інформаційно-освітньому центрі РЛП «Знесіння» орієнтовно о 6.00 год. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Читайте також

Шокуюча історія знущання над собакою на Львівщині (Фото)

«Ми забрали тварину у власника з Брюхович. Кінь мав лише 4 роки, впродовж цього часу він був прикований до одного місця: прив’язаний шнурком, який навіть вріс тварині у шию, пише - Львівський портал.

Ми перевезли тварину до нас на Знесіння, там кінь упав. Ми підняли його, викликали лікаря. Пізніше вже все, здавалося, було добре, тварина нормально ходила. Однак під вечір кінь знову ліг і ми не могли його підняти. Так він лежав два дні, ми давали йому ліки, ставили капельниці, загалом на лікування тварини йшло орієнтовно 1500 гривень щодня.

Однак зранку сьогодні тварина померла. Як казали ветеринари, цей стан, що кінь весь час лежав впродовж останніх двох днів, означав, що він вже не хоче жити і боротись», – зазначив голова правління Eкo Zахист Орест Залипський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Львівський портал