У Львові суд оштрафував депутата Львівської міськради від Самопомочі

Галицький райсуд Львова оштрафував депутата Львівської міськради.

17.03.2018 21:29   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Згідно з постановою cуду, депутат Львівської міськради сьомого скликання, 27 вересня 2017 року придбав транспортний засіб - автомобіль Ford Fusion, 2014 року випуску,  вартістю 149699,17 гривень і повідомив про це НАЗК 27 грудня минулого року, а не у десятиденний термін, як цього вимагає закон.

Відповідну постанову було оприлюднено у Єдиному державному реєстрі судових рішень 1 березня повідомляє - 032.ua

Сам депутат під час розгляду справи свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6КУпАП не визнав. Пояснив, що знав про необхідність подання до НАЗК щорічної декларації, а про необхідність вносити відомості про суттєві зміни у майновому стані впродовж 10 днів йому не було відомо. Також він зазначив, що не мав на меті приховувати наявність автомобіля, оскільки офіційно реєстрував машину на себе із подальшим оподаткуванням. Додатково зазначив, що при складанні протоколу та відібранні пояснення йому не роз'яснювали його право на послуги адвоката.

Пояснення депутата про те, що йому не було відомо про необхідність вносити відомості про суттєві зміни у майновому стані впродовж 10 днів, суд розцінив, як необгрунтоване, відтак визнав винним народного обранця у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП України (порушення вимог фінансового контролю) та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1700 грн. Окрім цього депутат має ще сплатити  352, 40 грн судового збору.

«Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області через Галицький районний суд м.Львова впродовж десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги», - йдеться у постанові суду. 

Як з'ясував 032.ua суд оштрафував депутата Львівської міськради Ігоря Корончевського, який входить у фракцію Самопоміч. 

Це і підтверджує повідомлення про суттєві зміни, яке депутат подав до НАЗК 27 грудня 2017 року. У ньому зазначається, що депутат придбав автомобіль за майже 150 тис гривень.  Дата придбання, а також марка і модель автомобіль збігаються із тим про які йдеться у постанові суду. 

 
 

Додамо, що Ігор Корончевський вперше є депутатом міськради. 

Згідно з його біографією, яка оприлюднена на Інформаційному порталі депутатів, він є директором ПП  «Кароль», безпартійний і є членом громадської організації «Львів - безпечне місто».

З 2004 по 2014 рік працював керівником Західного регіону в компанії «Оптіма-лізинг». Був висунутий міською організацією політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews


Телеканал Рада. Прямий ефір

Радіо

TeNews Radio Вголос

Головне за день

Архів новин

Вверх
Вниз