Сьогодні, 26 березня,на вулиці Стрийській у Львові маршрутка БАЗ №116 із п’яним чоловіком за кермом перешкоджала руху автомобілів та створювала затори.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це повідомляє Патрульна поліція у Львівській області, пише – Вголос.
За інформацією, автомобіль здійснював рейс на Пустомити, втім у салоні пасажирів не було. У 39-річного водія патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння, це підтвердив пристрій драгер, результат вразив усіх – 2,49 проміле. На чоловіка склали протокол за керування автомобілем у нетверезому стані.