На Львівщині до умовного терміну засудили організатора підпільного алкобізнесу

28.03.2018 19:59   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

На Львівщині судили організаторів масштабного виробництва фальсифікованого алкоголю. Суд визнав винним членів організованої злочинної групи у скоєнні низки злочинів та засудив організатора до чотирьох років позбавлення волі із встановленням йому іспитового строку терміном на два роки, а двох його співучасників – до сплати штрафів, повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, пише - Гал-інфо.

Читайте також

40 тисяч одиниць кондитерських фальсифікованих виробів вилучили правоохоронці на Львівщині (Відео)
За виготовлення фальшивого алкоголю трьом жителям Львівщини загрожує 7 років тюрми

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками поліції Львівщини та прокуратури, зловмисники налагодили потужне та масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю та розгалужену мережу його розповсюдження у західних областях України.

Отримавши інформацію про діяльність підпільних цехів з виробництва фальсифікованої горілки, оперативники проаналізували географію розповсюдження значних партій контрафакту у торгівельну мережу, встановили місця розташування міні-заводів, «перевалочних баз»,  місце виготовлення поліграфії, а також організаторів «алкогольного бізнесу» та маршрути поставок фальсифікованої продукції. Окрім того, правоохоронці перекрили  канали постачання спирту для потреб зловмисників.

Виробничі потужності були розташовані у Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях, а збут - у прикордонних районах та у західних областях України.

Під час санкціонованих обшуків було вилучено промислові лінії та інше обладнання для незаконного виробництва спиртного, понад 90 тисяч пляшок фальсифікованої алкогольної продукції різних торговельних марок, 80 тонн спирту, більше 30 тисяч підроблених марок акцизного податку, а також коштів в сумі майже 2,5 мільйонів гривень, виручених від незаконного промислу.

Таким чином було попереджено потрапляння на споживчий ринок Західного регіону держави фальсифікату горілки на загальну суму у понад 30 мільйонів гривень.

Проведеною експертизою підтверджено, що вилучена продукція є водно-спиртовою сумішшю, яка не відповідає вимогам діючого державного стандарту на горілки, а наклеєні на пляшки марки акцизного податку для маркування алкогольних напоїв виготовлені не визначеним поліграфічним підприємством.
 
У січні цього року обвинувальні акти за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст.204  (незаконне   виготовлення   алкогольних  напоїв шляхом відкриття підпільних цехів   або  з  використанням  обладнання,  що  забезпечує  масове виробництво таких товарів) Кримінального кодексу України щодо організованої злочинної групи  скеровано на розгляд суду.

Рішенням міськрайонного суду трьох членів організованої злочинної групи було визнано винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.28 - ч.1,2 ст.204  та ч.1 ст.199 КК України та засуджено: організатора до чотирьох років позбавлення волі із встановленням йому іспитового строку терміном на два роки, а двох його співучасників – до сплати штрафів в сумі понад 50 тисяч гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews