Нещодавно на Львівщині припинили незаконну діяльність 44-річної бухгалтерки однієї з кредитних спілок, яка спільно з 34-річною підлеглою привласнила кошти з каси фінансової установи, в якій працювала, – інформує відділ комунікації поліції у Львівській області, пише – 032.ua.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Зловмисниці викрали 593 000 гривень, за які відповідали, а потім вміло приховували нестачу коштів.
За фактом привласнення майна (ч.5 ст. 191 ККУ) жінкам повідомили про підозру у скоєнні злочину. Санкція статті передбачає позбавлення волі, терміном від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.