19 нардепів з Львівщини підтримали закон про національну безпеку України

05.04.2018 13:33   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Нардепи затвердили у першому читанні закон про національну безпеку України.

Читайте також

Працівники Львівського обласного центру екстреної медицини вимагають звіту генерального директора Центру.

Сьогодні депутати Верховної Ради у першому читанні  прийняли законопроект про національну безпеку України. Це рішення підтримали 265 народних депутатів, пишуть - Варіанти.

Документ визначає рух України у напрямку Євросоюзу та НАТО. Окрім усього іншого, закон передбачає розвиток держави в умовах воєнного конфлікту, а в деяких положеннях і дії в умовах воєнного стану.

Зокрема, законопроектом пропонується визначити механізми керівництва у сфері національної безпеки та оборони, унормувати структуру і склад сектору безпеки і оборони, системи управління, координації та взаємодії його органів, запровадити комплексний підхід до планування у сфері національної безпеки і оборони для забезпечення сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами та формуваннями сектору безпеки і оборони.

Крім цього закон про національну безпеку України визначає Стратегію національної безпеки України, Стратегію воєнної безпеки України, Стратегію громадської безпеки та цивільного захисту України, Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України, Стратегію кібербезпеки України, Національну розвідувальну програму, також порядок їх формування та реалізації у документах середньострокового та короткострокового планування.

Зазначимо, цей законопроект подав до Верховної Ради президент Петро Порошенко у лютому цього року.

Із львівських нардепів це рішення підтримали: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка), Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Микола Величкович (Народний фронт), Ігор Васюник (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Андрій Левус (Народний фронт), Михайло Хміль (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Остап Єднак (позафракційний), Ганна Гопко (позафракційна), Андрій Парубій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Дмитро Добродомов (позафракційний), Олексій Скрипник (Самопоміч).

Утримались: Любомир Зубач (Самопоміч), Олег Березюк (Самопоміч), Олег Лаврик (Самопоміч), Сергій Кіраль (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Ігор Шурма (Опозиційний блок).

Відсутні: Богдан Матківський (позафракційний), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Тарас Батенко (позафракційний).

Не голосував: Олег Мусій (позафракційний), Руслан Сидорович (Самопоміч), Тарас Козак (Опозиційний блок).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews