В четвер, 5-го квітня, представники СБУ затримали на хабарі керівника одного з комунальних установ міста та його заступника.
Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області, пише – 032.ua.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
За інформацією правоохоронців, посадовці вимагали від підприємця 10 тисяч гривень за здачу в оренду комунального приміщення для проведення культурно-масового заходу без укладання договору.
«Зловмисники планували привласнити отримані гроші, замість їх перерахування до міського бюджету», – зазначають в прес-службі УСБУ.



Хабарників затримали під час отримання неправомірної вигоди на робочому місці.
Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 368 (ч.3) ККУ. Тривають слідчі дії.