6 квітня у Львові відбулася урочиста церемонія передачі нових автомобілів підрозділам Нацполіції, пише – Щоденний Львів.
Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Автопарк поліції області поповнився 19 транспортними засобами. Ключі від нових автомобілів вручив патрульним очільник Львівщини Олег Синютка. Відтак, цже завтра нові автомобілі виїдуть на патрулювання».
Перегляньте також:
- На Львівщині виявили мертву козулю: екоінспекція зафіксувала збитки на 32 тис. грн
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації