У Львівській міськраді затвердили проект сміттєпереробного комплексу (Відео)

11.04.2018 17:27   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

10 квітня на засіданні виконкому ЛМР ухвалили рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вулиці Пластовій, 13», пише - Щоденний Львів.

Читайте також

Сміттєпереробний завод для Львова проектують французи
Стало відомо, яким буде сміттєпереробний завод у Львові

Про це повідомили вчора, 10 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Це рішення дає змогу на початок проектування, про хід якого мешканців повідомлятимуть публічно».

Начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський зазначив: «Ми надали вихідні дані для проектування заводу для механіко-біологічної переробки і сортування сміття у зоні очисних споруд, у яких санітарна зона складає 500 метрів. Тобто у межах цієї санітарної вже існуючої зони є можливість посадити без порушення інтересів львів’ян сміттєпереробний комплекс. Комплекс буде, наголошую, у межах санітарної зони, яка надає нам право розміщувати такий об’єкт».

Юліан Чаплінський також розповів: «Вихідні дані на проектування – це власне початок проектування, тому хід проектування, технології, будуть повідомлятися у межах роботи разом з депутатами і мешканцями. Є робоча група, яка працює з мешканцями і буде працювати впродовж усього ходу проектування. Тобто це рішення дає право на розроблення проекту самого заводу, який має пройти усі експертизи, технічні умови, тому це ще доволі довгий процес».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews