Львів’янина, який незаконно торгував наркотичними речовинами, триматимуть під вартою. Про це повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області, пише – Львівський портал.
Читайте також
Перегляньте також:
- Збували метадон і пропонували поліції хабар у великих розмірах: у Львові взяли під варту учасників наркосиндикату
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
«Встановлено, що цьогоріч упродовж січня-квітня, зловмисник займався придбанням, перевезенням, зберіганням та збутом мешканцям Сокальщини наркотичних засобів. Чоловіка затримали правоохоронці у порядку ст.208 КПК України, коли той торгував таблетками «Субітексу», – йдеться у повідомленні.
На даний час Галицьким районним судом м. Львова порушнику обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить понад 52 тис грн.
Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.